Vacheron Constantin

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alım Satım / Alan Yer

Vacheron Constantin bizim saat piyasamızda çok farklı değerlendirmeler almaktadır. Her detayı insanı kendine aşık eden bu marka, ikinci el saat piyasasında da kendi meydanını korumaktadır. Bir çok ünlü ve popüler insanlar kolunda çoğalan bu saat fiyatıyla, mükemmel mekanizması, dış görseliyle başka saat markalarına meydan okumaktadır. Vacheron Constantin saat firması kurulumunu yapan ve destek olan sponsorlar şimdiye isimleri silinmemiş ve her anda hatırlanmıştır. İsviçre markaları arasında en pahalı ve mükemmel bir tasarıma sahip olan Vacheron Constantin 1755 yılında Jean Mare Vacheron tarafından İsviçre’nin Genevre bölgesinde kurulmuştur.

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alan Yer

Bu firmanın komplikasyon saati ilk defa 1770 yılında üretilmiş olup ilk defa kendi logosunu saat üzerine kullanmıştır. Bu firmanın ilk kurulduğunda Vacheron Constantin olmayan bu firma 1819 düzenleme yapılarak Vacheron Constantin diye düzenlenmiştir. 1880 yılında bugünkü logosunu tasarlamıştır. Dünyanın tüm saatçileri bu saatin en pahalı saati olduğunu ve en mükemmel saati olduğunu 1935 yılında dünyaya duyurmuşlardır. Günümüzde en pahalı saat ve çok fonksiyonlu özellikleri kendinde toplayan Vacheron Constantin İstanbul Saatçileri ve tüm Türkiye Saatçileri elinde kendi kıymetini göstermektedir. İkinci El Vacheron Constantin Kol Saat Alanlar olarak bu saatin sadece orijinal modellerini alımını yapmakta olan firmamız imitasyon ve replika saat alımını yapmamaktadır. Vacheron Constantin saat piyasasında nasıl, fiyatı, ederini bilmek istiyorsanız bizi arayın. Elinizde Vacheron Constantin’in hangi modeli olursa olsun bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilinki bu kol saatinizi satma için en doğru yerdesiniz.

Sertifikalı ve Sertifikasız Vacheron Constantin Saat Alan Saatçi

Sertifikalı ve sertifikasız 2.el Vacheron Constantin kol saat alım satımında bu evrakların olup olmaması sizin ve bizim için önemli ve güvenlidir. Neden derseniz bu marka piyasa saati olmadığı için geçmişi ve kime ait, kime kayıtlı olduğu güvence acısından çok önemlidir. Tabi ki fiyat farkı da olur.

İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar
İkinci El Vacheron Constantin Saat Alanlar

İkinci El Vacheron Constantin Saatin aldığımız orijinal modeller: 1972, Harmony, Historiques, Malte, Métiers d’Art, Overseas, Patrimony, Quai de l’Ile, Royal Eagle, Traditionnelle / Siz 2.El Vacheron Constantin kol bize güvenerek satabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*