Franck Muller

İkinci El Franck Muller Saat Alım Satım / Alan Yer

Kol Saatleri artık bizim yani insanın en önemli ve gösterişli takısı sayılır. Saat elinizde ne kadar gösterişli ve hoş duruyorsa bilin ki en çekici bir görsele sahipsin. Dünya çapındaki bir sürü ön markalara meydan okuyan Franck Muller dünyanın en pahalı saatleri sırasında önde gelmekte başarmış bir şirkettir. Bu Saatin esas yaratıcısı 1958 doğumlu Franck Muller büyüdükten sonra İsviçre’de bir saatçi okuluna başlar ve 1980 yıllarda bu okulda mezun olmuştur. Franck Muller Okulu bitirdikten sonra hep kaliteli, lüks ve marka saatlerin tamiriyle uğraşmaya başlar. Tamir işleriyle uğraşmayı ve öğrenmeyi başlayan Franck Muller kendi saat atölyesini kurma hayalini başlar. 1984 yılında saat uretimini başlayan Franck Muller 1991 yılında Avrupa Birliği ve Amerika’da en ünlü saatler sırasına girmişti.

İkinci El Franck Muller Saat Alanlar

Şimdi İkinci El Saatler arasında da en pahalı fiyatları kendisinde taşımakta olan Sertifikalı Franck Muller Kol Saatleri Alım Satımında da en iyi rakamları hak etmektedir. İstanbul Saatçileri arasında ikinci el Franck Muller kol saatlerini en iyi fiyatlarda alımını yapmakta olan firmamız sizin için 24 saat iletişim yapmaktadırlar. Kullanmış olduğunuz Franck Muller kol saatlerinizi her modelini en iyi fiyatlarda sertifikalı ve sertifikasız faturalı ve faturasız nakit alıyoruz. Fiyat oranı çok yüksek olan bu saatin piyasada imitasyon ve replika modelleri de mevcut olup biz bunların alımını yapmamaktayız. Her Sertifikasız saatini satmak isteyen müşterilerimiz ikinci el saat alanlar kapsamındaki her saatçiye arayarak fiyat araçtırmak amacıyla çok yerden fiyat teklifi almaktadır. Bizim firma diğer saatçilerden farklı olarak bu saatin sadece ederini söylüyoruz ve anlaştığımız taktirde Nakit ödeme yapıyoruz. Tek resim yolladığınızda size hemen saatinizin orijinal olup olmadığını söylüyoruz. Saatini Satmak İçin Bizi Arayın.

İkinci El Franck Muller Saat Alanlar
İkinci El Franck Muller Saat Alanlar

İkinci El Franck Muller Saat Alanlar, İkinci El Franck Muller Saat Alan Yerler

İkinci El Franck Muller Saat aldığımız modeller: Conquistador, Conquistador Cortez, Conquistador GPG, Crazy, Hours, Double Mystery, Evolution, Long Island, Mariner, Master Banker, Master Square, Secret Hours, Vanguard, Vegas

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*